Portal "Łódzki futbol" zaatakowany?

Od piątku wieczorem nie ma dostępu do strony Łódzkiego Futbolu. Prawdopodobną przyczyną może być atak na stronę portalu zainicjowany przez osoby związane z jednym z dwóch pozostających ze sobą w konflikcie łódzkich klubów. Świadczyć o tym może informacja która wyświetla się w zakładce przeglądarki po kliknięciu adresu ze stroną internetową portalu informacyjnego. Wygląda na to, że konflikt zaczyna się przenosić na podmioty nie związane z tymi klubami co jest nie do zaakceptowania.

Łódzki Futbol jako jedyny portal gromadzi informacje o wszystkich klubach i klasach rozgrywkowych w regionie łódzkim, w tym o rozgrywkach drużyn dziecięcych i młodzieżowych a w swoich relacjach nie faworyzuje żadnej z drużyn. Dlatego takie działania muszą spotkać się z naszym ostrym sprzeciwem tym bardziej, że nikomu one nie służą a powodują odwracanie się kibiców od futbolu.

Z ostatniej chwil: Dzisiaj, w godzinach popołudniowych portal "Łódzki Futbol" wznowił działalność.