zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy
1:1
Termy Uniejów
Zawisza II Rzgów
3:1
KKS Koluszki
Zjednoczeni Stryków
2:2
Stal Głowno
Start Brzeziny
6:2
PTC Pabianice
Włókniarz Pabianice
3:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
1:1
GLKS Dłutów
LZS Justynów
1:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Konstantynów Łódzki
5:1
Polonia Andrzejów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:3
Włókniarz Pabianice
KKS Koluszki
2:0
Start Brzeziny
PTC Pabianice
1:3
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Stal Głowno
7:2
Ostrovia Ostrowy
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
5:0
Zjednoczeni Stryków
Sokół II Aleksandrów Łódzki
1:2
Zawisza II Rzgów
GLKS Dłutów
5:2
Polonia Andrzejów
Termy Uniejów
4:3
LZS Justynów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy
2:1
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Zawisza II Rzgów
0:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Zjednoczeni Stryków
1:2
GLKS Dłutów
Start Brzeziny
2:2
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Pabianice
3:1
Termy Uniejów
Polonia Andrzejów
0:2
PTC Pabianice
LZS Justynów
3:5
Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:0*
KKS Koluszki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:2
Start Brzeziny
KKS Koluszki
6:0
Polonia Andrzejów
Zjednoczeni Stryków
0:1
Ostrovia Ostrowy
Stal Głowno
1:0
Włókniarz Pabianice
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
5:3
LZS Justynów
Sokół II Aleksandrów Łódzki
4:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
GLKS Dłutów
2:3
PTC Pabianice
Termy Uniejów
3:1
Zawisza II Rzgów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy
0:0
GLKS Dłutów
Zawisza II Rzgów
7:0
Stal Głowno
PTC Pabianice
1:1
KKS Koluszki
Start Brzeziny
4:3
Termy Uniejów
Włókniarz Pabianice
2:2
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Polonia Andrzejów
2:6
Sokół II Aleksandrów Łódzki
LZS Justynów
1:1
Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Konstantynów Łódzki
2:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy
2:0
LZS Justynów
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:0
Polonia Andrzejów
Zjednoczeni Stryków
1:1
Włókniarz Pabianice
Stal Głowno
3:0
Start Brzeziny
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
4:1
Zawisza II Rzgów
Sokół II Aleksandrów Łódzki
3:6
PTC Pabianice
GLKS Dłutów
1:1
KKS Koluszki
Termy Uniejów
3:3
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koluszki
2:3
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Zawisza II Rzgów
1:5
Zjednoczeni Stryków
PTC Pabianice
0:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Start Brzeziny
8:0
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Włókniarz Pabianice
1:0
Ostrovia Ostrowy
Polonia Andrzejów
0:1
Termy Uniejów
LZS Justynów
2:0
GLKS Dłutów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:5
Stal Głowno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy
0:2
Zawisza II Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:0
KKS Koluszki
Zjednoczeni Stryków
0:2
Start Brzeziny
Stal Głowno
3:2
Polonia Andrzejów
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
1:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
GLKS Dłutów
1:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
LZS Justynów
0:3
Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów
2:5
PTC Pabianice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koluszki
2:2
Termy Uniejów
Zawisza II Rzgów
2:1
LZS Justynów
PTC Pabianice
1:1
Stal Głowno
Start Brzeziny
1:0
Ostrovia Ostrowy
Włókniarz Pabianice
4:2
GLKS Dłutów
Sokół II Aleksandrów Łódzki
1:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
Polonia Andrzejów
1:8
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:0
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Uniejów
5:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Pabianice
2:0
Zawisza II Rzgów
Stal Głowno
2:1
KKS Koluszki
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
5:2
PTC Pabianice
GLKS Dłutów
1:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
LZS Justynów
4:2
Start Brzeziny
Ostrovia Ostrowy
2:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Zjednoczeni Stryków
3:2
Polonia Andrzejów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Uniejów
2:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
PTC Pabianice
2:3
Zjednoczeni Stryków
Start Brzeziny
0:3
Włókniarz Pabianice
Polonia Andrzejów
0:1
Ostrovia Ostrowy
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:1
LZS Justynów
KKS Koluszki
1:3
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Zawisza II Rzgów
3:2
GLKS Dłutów
Sokół II Aleksandrów Łódzki
1:3
Stal Głowno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
2:0
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Stal Głowno
1:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Pabianice
5:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
GLKS Dłutów
4:1
Termy Uniejów
LZS Justynów
3:1
Polonia Andrzejów
Ostrovia Ostrowy
2:1
PTC Pabianice
Zjednoczeni Stryków
4:1
KKS Koluszki
Start Brzeziny
4:2
Zawisza II Rzgów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Aleksandrów Łódzki
4:0
Zjednoczeni Stryków
PTC Pabianice
1:0
LZS Justynów
Polonia Andrzejów
0:3
Włókniarz Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki
4:1
Zawisza II Rzgów
Termy Uniejów
2:4
Stal Głowno
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:1
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
KKS Koluszki
5:0
Ostrovia Ostrowy
Start Brzeziny
2:2
GLKS Dłutów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy
1:4
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Start Brzeziny
5:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Włókniarz Pabianice
1:0
PTC Pabianice
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
3:0
Termy Uniejów
GLKS Dłutów
3:5
Stal Głowno
LZS Justynów
3:4
KKS Koluszki
Zawisza II Rzgów
2:0
Polonia Andrzejów
Zjednoczeni Stryków
0:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Głowno
1:1
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
PTC Pabianice
0:0
Zawisza II Rzgów
Polonia Andrzejów
2:0
Start Brzeziny
KKS Koluszki
1:5
Włókniarz Pabianice
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:1
Ostrovia Ostrowy
Włókniarz Konstantynów Łódzki
6:0
GLKS Dłutów
Sokół II Aleksandrów Łódzki
2:5
LZS Justynów
Termy Uniejów
3:7
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Uniejów
6:1
Ostrovia Ostrowy
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:2
LZS Justynów
Stal Głowno
5:1
Zjednoczeni Stryków
Sokół II Aleksandrów Łódzki
0:2
Włókniarz Pabianice
GLKS Dłutów
0:1
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
KKS Koluszki
2:1
Zawisza II Rzgów
Polonia Andrzejów
1:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
PTC Pabianice
1:1
Start Brzeziny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza II Rzgów
0:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Zjednoczeni Stryków
4:5
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:1
PTC Pabianice
Włókniarz Pabianice
0:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
Polonia Andrzejów
2:3
GLKS Dłutów
LZS Justynów
1:4
Termy Uniejów
Ostrovia Ostrowy
1:3
Stal Głowno
Start Brzeziny
0:1
KKS Koluszki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
5:1
Ostrovia Ostrowy
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:1
Zawisza II Rzgów
PTC Pabianice
4:2
Polonia Andrzejów
Stal Głowno
10:1
LZS Justynów
Termy Uniejów
0:0
Włókniarz Pabianice
KKS Koluszki
4:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
GLKS Dłutów
4:0
Zjednoczeni Stryków
Sokół II Aleksandrów Łódzki
2:1
Start Brzeziny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzeziny
0:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
LZS Justynów
1:4
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
PTC Pabianice
2:0
GLKS Dłutów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:0
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Zawisza II Rzgów
1:3
Termy Uniejów
Włókniarz Pabianice
2:2
Stal Głowno
Ostrovia Ostrowy
2:1
Zjednoczeni Stryków
Polonia Andrzejów
6:1
KKS Koluszki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Andrzejów
0:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Termy Uniejów
0:2
Start Brzeziny
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
2:1
Włókniarz Pabianice
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Stal Głowno
3:1
Zawisza II Rzgów
GLKS Dłutów
2:0
Ostrovia Ostrowy
KKS Koluszki
1:1
PTC Pabianice
Zjednoczeni Stryków
0:3*
LZS Justynów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzeziny
1:5
Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:2
Termy Uniejów
KKS Koluszki
3:2
GLKS Dłutów
PTC Pabianice
2:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
LZS Justynów
1:1
Ostrovia Ostrowy
Włókniarz Pabianice
4:0
Zjednoczeni Stryków
Zawisza II Rzgów
3:4
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Polonia Andrzejów
1:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
10:0
PTC Pabianice
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
4:1
Start Brzeziny
Zjednoczeni Stryków
2:2
Zawisza II Rzgów
Stal Głowno
7:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
GLKS Dłutów
3:0
LZS Justynów
Polonia Andrzejów
0:2
Termy Uniejów
Ostrovia Ostrowy
1:8
Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki
0:1
KKS Koluszki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Aleksandrów Łódzki
4:1
GLKS Dłutów
Start Brzeziny
0:1
Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Pabianice
1:1
LZS Justynów
PTC Pabianice
1:1
Termy Uniejów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:8
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
KKS Koluszki
2:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Polonia Andrzejów
0:5
Stal Głowno
Zawisza II Rzgów
2:2
Ostrovia Ostrowy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy
4:1
Start Brzeziny
Zjednoczeni Stryków
3:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Stal Głowno
4:3
PTC Pabianice
LZS Justynów
3:1
Zawisza II Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:2
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Polonia Andrzejów
2:5
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
GLKS Dłutów
1:6
Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów
1:1
KKS Koluszki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:0
GLKS Dłutów
Start Brzeziny
8:1
LZS Justynów
PTC Pabianice
3:4
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Włókniarz Konstantynów Łódzki
2:0
Ostrovia Ostrowy
KKS Koluszki
1:2
Stal Głowno
Polonia Andrzejów
5:2
Zjednoczeni Stryków
Zawisza II Rzgów
2:2
Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki
0:0
Termy Uniejów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:3
Termy Uniejów
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
1:1
KKS Koluszki
Włókniarz Pabianice
2:0
Start Brzeziny
GLKS Dłutów
2:0
Zawisza II Rzgów
LZS Justynów
2:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Ostrovia Ostrowy
4:1
Polonia Andrzejów
Zjednoczeni Stryków
2:3
PTC Pabianice
Stal Głowno
6:4
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:2
Stal Głowno
KKS Koluszki
4:4
Zjednoczeni Stryków
Zawisza II Rzgów
3:0
Start Brzeziny
PTC Pabianice
5:0
Ostrovia Ostrowy
Sokół II Aleksandrów Łódzki
1:4
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Polonia Andrzejów
0:3*
LZS Justynów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:3
Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów
4:2
GLKS Dłutów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy
1:1
KKS Koluszki
Zawisza II Rzgów
1:3
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Zjednoczeni Stryków
0:3
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Pabianice
3:0*
Polonia Andrzejów
Stal Głowno
3:0
Termy Uniejów
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
3:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
GLKS Dłutów
6:1
Start Brzeziny
LZS Justynów
0:3
PTC Pabianice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koluszki
3:3
LZS Justynów
PTC Pabianice
2:3
Włókniarz Pabianice
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:1
Zjednoczeni Stryków
Stal Głowno
5:2
GLKS Dłutów
Sokół II Aleksandrów Łódzki
0:1
Ostrovia Ostrowy
Polonia Andrzejów
1:0
Zawisza II Rzgów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:1
Start Brzeziny
Termy Uniejów
2:7
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza II Rzgów
3:2
PTC Pabianice
GLKS Dłutów
3:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Ostrovia Ostrowy
0:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Zjednoczeni Stryków
1:5
Termy Uniejów
Start Brzeziny
4:0
Polonia Andrzejów
Włókniarz Pabianice
4:2
KKS Koluszki
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
3:1
Stal Głowno
LZS Justynów
2:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości