Na początek derbowy mecz z LZS Justynów

Już jutro rusza pierwsza kolejka łódzkiej ligi okręgowej w sezonie 2014/2015. Dla naszego regionu rozpocznie się ona od meczu derbowego w którym Andrespolia zmierzy się na wyjeździe z LZS Justynów. Jak zwykle kibice mogą oczekiwać zaciętego meczu w którym faworytem będzie drużyna z Wiśniowej Góry. W porównaniu z ubiegłym sezonem mniejsze rotacje kadrowe przeszedł zespół Andrespolii do którego wrócili wypożyczeni wiosną piłkarze (Siuta i Glapski) a na razie odeszli Głębski i Spychalski. W Andrespolii w rundzie jesiennej ponownie zobaczymy Damiana Kopę (wypożyczonego z ŁKS) oraz Tomka Niżnikowskiego z Zawiszy Rzgów.

Na razie Zarząd Andrespolii nie stawia przed piłkarzami celów związanych z awansem do IV ligi a raczej nastawia się na budowanie silnego zaplecza w postaci drużyn juniorskich. Prezes Jacek Bartosik w wywiadzie dla Łódzkiego Futbolu powiedział „Chciałbym, żeby piłkarze zagrali na miarę swoich umiejętności i możliwości. O innych celach porozmawiamy jak to będzie zrealizowane .”

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na boisku LZS-u przy ul. Głównej w Justynowie. Sędzią głównym będzie P. Niemiec a na liniach będą mu asystować R. Mijas i K. Gruszczyński.

W innych ciekawie zapowiadających się meczach Polonia Andrzejów wyjeżdża do Konstantynowa Ł. na mecz z Włókniarzem a rezerwy Zawiszy podejmować będą KKS Koluszki. (mk)