Porażka na powitanie IV ligi

Porażką zakończył się debiut Andrespolii w IV lidze. Na własnym boisku zespół z Wiśniowej Góry przegrał z KS Paradyż 0:3, do przerwy 0:1. Pierwsza bramka padła już w 2 minucie po zamieszaniu pod bramką Kulpy i błędach naszej defensywy a jej strzelcem był Krzysztof Łukasik. Po pierwszych dziesięciu minutach Andrespolia otrząsnęła się i do 68 minuty toczyła wyrównany pojedynek z zespołem z Paradyża. W 68 minucie Kuba Kos w pozornie niegroźnej sytuacji ogrywa dwóch naszych zawodników i pewnie strzela w krótki róg. W 74 minucie ponownie Kos wpisuje się na listę strzelców po indywidualnej akcji. Andrespolia miała dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki. W 35 minucie strzał z rzutu wolnego Kurzawy wybił na róg bramkarz gości, a w 86 minucie Kopa po indywidualnej akcji trafił w poprzeczkę.

Przed Andrespolią jeszcze trzy kolejne trudne mecze z zespołami które w ubiegłym sezonie zajęły w IV lidze miejsca 3-5, w najbliższą środę z Polonią Piotrków (5), w sobotę 22 sierpnia z Pilicą Przedbórz (4) i 30 sierpnia z rezerwami GKS Bełchatów.