Kolejny trudny przeciwnik na drodze Andrespolii

Już jutro Andrespolię czeka drugi mecz ligowy. Tym razem jej przeciwnikiem będzie zespół Polonii Piotrków Tryb. który w ubiegłym sezonie zajął w IV lidze piąte miejsce, ustępując gorszym bilansem zdobytych bramek drużynie Pilicy Przedbórz. W meczach bezpośrednich obie drużyny od niosły po jednym zwycięstwie przy stosunku bramkowym 3 – 3.

Piotrkowska Polonia jest zespołem z którym przyjdzie się nam mierzyć po raz pierwszy w oficjalnych meczach. W pierwszej kolejce zespół z Piotrkowa pokonał na wyjeździe Mazovię Rawa Maz. 3:1 po bramkach Adriana Ulfika, Dariusza Kukułki i Damiana Guli.

Klub powstał 15 lutego 1951 roku a swoją siedzibę ma przy ul. Broniewskiego 18 w Piotrkowie. Pełna nazwa to Piotrkowski Klub Sportowy Polonia. Barwy i identyczne jak Andrespolii: zielono – biało – niebieskie. Wymiary boiska: 100 m x 65 m. Więcej o historii klubu na stronie: http://www.poloniapiotrkow.pl/viewpage.php?page_id=1

Przed Andrespolią stoi niezwykle trudne zadanie, zwłaszcza po pierwszej porażce z KS Paradyż. Nie ma co ukrywać, że wywiezienie jednego punktu będzie można traktować jako sukces ale nasi rywale będą chcieli w tym meczu zdobyć komplet punktów który umocni ich w górnej strefie tabeli. Gdyby piłkarzom z Wiśniowej Góry udało się zapobiec indywidualnym błędom, chociażby takim jakie popełnili w sobotę to można spodziewać się zaciętego i interesującego meczu.

Z ciekawszym meczów 2 kolejki należy wymienić pojedynki pomiędzy Omegą Kleszczów a Mechanikiem Radomsko, GKS- em II Bełchatów a Zjednoczonymi Gmina Bełchatów oraz KS Paradyż ze Zjednoczonymi Stryków.