Nowe zasady organizacji meczów IV ligi w Wiśniowej Górze

W związku ze zmianą wymogów licencyjnych obowiązujących w meczach IV ligi GLKS Andrespolia wprowadza następujące zasady które obowiązywać będą w spotkaniach rozgrywanych na boisku przy ul. Czajewskiego 8 w Wiśniowej Górze.

1. Kibice będą wpuszczani na obiekt na godzinę przed rozpoczęciem meczu.
  2. Kibice będą mogli wejść na stadion tylko i wyłącznie nowopowstałym wejściem od ulicy Tuszyńskiej (bliżej boiska treningowego) oraz wejściem od ul. Czajewskiego mieszczącego się przy Orliku.
  3. Bramą główną od ul. Czajewskiego będą wpuszczani tylko zawodnicy obu drużyn, sędziowie, delegacje obserwatorów i pracownicy Klubu obsługujący mecze
  4. Dla kibiców udostępnione są trybuny od strony Orlika na których będą wyznaczone rezerwacje miejsc dla posiadaczy karnetów. Prosimy o nie zajmowanie tych miejsc.
  5. Na mecze będą sprzedawane bilety w cenie 7 złotych od osoby. Dzieci oraz młodzież ucząca się wchodzi na mecz bezpłatnie za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej. Od meczu z Pilicą Przedbórz (22.08.2015 r) zostaną wprowadzone bilety rodzinne. Dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony w całości na działalność klubową.
  6. Klub prowadzi sprzedaż karnetów na mecze rozgrywane w Wiśniowej Górze. Bliższe informacje będzie można uzyskać w dniu meczu z KS Paradyż u osób z obsługi informacyjno – technicznej (wyposażonych w specjalny identyfikator) lub u kierownika drużyny seniorów p. Bogdana Wójcika.
  7. Osoby pomagające Klubowi w organizacji meczów proszone są o odbiór specjalnych identyfikatorów – wejściówek o godzinie 17:00 przed meczem z KS Paradyż.