Inauguracja IV ligi w Wiśniowej Górze już w sobotę

Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 Andrespolia rozpocznie czwartoligowe boje. Pierwszym przeciwnikiem naszego beniaminka będzie silny zespół KS Paradyż który przez ostatnie lata odgrywał liczącą się rolę w IV lidze. Klub z Paradyża powstał w 1995 roku i przez pewien czas grał pod szyldem Ceramika Paradyż kiedy to piłkarską sekcję wspierał tamtejszy producent płytek ceramicznych. Do największych osiągnięć tej drużyny należy zaliczyć występy w III lidze przez trzy sezony w latach 2005 - 2007. Potem zespół spadł do niższej klasy rozgrywkowej by w sezonie 2012/2013 ponownie wywalczyć awans. Jednak z powodów finansowych działacze klubowi postanowili, że KS Paradyż będzie występował dalej w gronie czwartoligowców. Sezon 2014/2015 paradyżanie zakończyli na 6 miejscu. Barwy klubowe - żółto - biało - zielone.

Spotkanie poprowadzi sędzia Mularczyk ze Skierniewic.