Andrespolia 2005 przegrywa z Akademią T. Hajty. Gra lepsza niż wynik.

W meczu 9 kolejki ligi orląt młodszych Andrespolia uległa drużynie Akademii Futbolu T. Hajto 3 - 5. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Janek Karasiński - 2 i Kacper Drzazga. W pierwszej części spotkania przewagę miał nasz zespół który zdobył bramkę już w 4 minucie. Później coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić goście którzy dzięki konsekwentnej i skutecznej grze zdobywali kolejne bramki.Na początku 3 tercji nasi piłkarze zniwelowali straty do jednej bramki ale to było wszystko co mogli dzisiaj zrobić. Chłopcom z obydwu drużyn należą się duże brawa za serce do walki w dzisiejszym meczu oraz za stworzenie naprawdę dobrego widowiska.

Na zdjęciu: Kacper Drzazga (nr.10) walczy o piłkę z zawodnikiem Akademii, w głębi Alan Zych (nr.16). (foto: mk)