Andrespolia 2003 wyjeżdża do Włókniarza Pabianice.

W piątek 17 października na boisko przy ul. Grota Roweckiego 3 w Pabianicach wybiegną drużyny Andrespolii 2003 i Włókniarza. Obydwu drużynom nie wiedzie się zbyt dobrze w tegorocznych rozgrywkach. Zespół z Wiśniowej Góry zajmuje szóste miejsce z 9 punktami zdobytymi w 6 meczach (3-0-3) a Włókniarz 8 z 7 punktami w 7 meczach (2-1-4). Jeżeli nasz zespół nie chce stracić kontaktu z czołówka tabeli to musi przywieźć z Pabianic komplet punktów. Problem w tym, że prawdopodobnie taki sam cel mają piłkarze „Trzech Koron”. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu ligowym Włókniarz Pabianice zremisował bezbramkowo z Łódzkim Klubem Sportowym a Andrespolia pokonała Akademię t. Hajto 2 -0. Dlatego należy oczekiwać, że jutrzejsze spotkanie będzie interesujące i zacięte.

W innych ciekawych meczach tej kolejki ŁKS zmierzy się ze Sport Perfectem a AFTH z GKS Ksawerów.