Zwycięstwo Andrespolii 2002 i porażka 2005. We wtorek drużyny Andrespolii grały ze zmiennym szczęściem.

Dzisiaj zostały rozegrane mecze ligowe w dwóch rocznikach. Piłkarze Andrespolii 2002 zainaugurowali swoje ligowe potyczki wyjazdowym meczem z drużyną Sport Perfectu Łódź wygrywając 2 - 0 po bramkach Mateusza Szkopiaka (karny) i Patryka Grzelczaka. W obu sytuacjach asystował Krzysiek Felczak.

Również na wyjeździe swój trzeci mecz ligowy rozegrała Andrespolia 2005. Tym razem pojechała na mecz z ubiegłorocznym zwycięzcą ligi Pogonią Zduńska Wola. Niestety, nasi najmłodsi piłkarze przegrali 8 - 16.