Trudny tydzień piłkarzy Andrespolii. Pucharowe i ligowe mecze.

Ten tydzień jest pracowity dla wszystkich drużyn Andrespolii. W poniedziałek i we wtorek grały trzy nasze drużyny młodzieżowe. W czwartek i piątek czekają naszych juniorów kolejne trzy mecze ligowe. Nie mają też odpoczynku seniorzy. Już dzisiaj grają ponownie w Rzgowie z tamtejszym Zawiszą. Tym razem jest to mecz I rundy Pucharu Polski. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 w Rzgowie a sędziować będą Prokop B., Czarnecki E., Czekalski M.

W najbliższą sobotę pierwsza drużyna wyjedzie do popularnego "Kansas" czyli Konstantynowa Łódzkiego na mecz z Włókniarzem. Gospodarze po dobrym starcie i wygraniu dwóch meczy nieoczekiwanie zremisowali z Koluszkami i przegrali ostatnie spotkanie z rezerwami Sokoła. Mimo to jest to groźna drużyna i nie należy jej lekceważyć. Mecz poprowadzą P. Malec, A. Zasadziak, M. Rogoziński. Początek spotkania o godzinie 17:00