Zapowiedź meczu PTC Pabianice - GLKS Andrespolia

Zapowiedź meczu PTC Pabianice – Andrespolia Wiśniowa Góra

W najbliższej kolejce Andrespolie Wiśniowa Góra czeka wyjazd do Pabianic. Piłkarze trenera Krzysztofa Kamińskiego zmierzą się w sobotę 21 października z miejscowym PTC. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Kilka słów o rywalu

PTC Pabianice zajmuje aktualnie szóste miejsce w ligowej tabeli. Zespół zainkasował do tej pory 18pkt, na co złożyło się sześć zwycięstw i pięć porażek. Piłkarze PTC zdobyli przy tym 36 bramek, a stracili 21.

Warto wspomnieć, iż drużyna PTC jest bardzo niebezpieczna na własnym obiekcie. Zespół na własnym boisku zdobył 15 punktów (z 18 pkt.) i strzelił 24 bramki tracąc tylko 8.

Na wyjeździe drużyna spisuje się zdecydowanie słabiej, ponieważ zdobyła jedynie 3 pkt.

To pokazuje jak trudne zadanie stoi przed Naszym zespołem.

W ostatniej kolejce drużyna PTC rozbiła ŁKS II Łódź 7:1

Najskuteczniejszym zawodnikiem klubu jest jak dotąd Rafał Cukierski, który strzelił 9 goli.

W sobotnie spotkanie zapowiada ciekawą rywalizację pomiędzy bardzo dobrymi napastnikami drużyny PTC i defensywą Andrespolii, która straciła w dotychczasowych meczach 7 goli. Miało to miejsce w meczach z drużynami z czołówki – Górnikiem Łęczyca, Zawiszą Rzgów oraz w meczu na szczycie w ubiegłej kolejce z LKS Rosanów, a także nieoczekiwanie z beniaminkiem rozgrywek GLKS-em Sarnów/Dalików oraz w Bedlnie. Pozostałe spotkania Andrespolia zakończyła z czystym kontem, notując fantastyczną serię jedenastu meczy bez porażki.

Autor: Paweł Banach