Lider wygrał z wiceliderem

Jak na mecz dwóch pierwszych drużyn przystało, mecz od początku był bardzo emocjonujący.

Od pierwszej minuty obie drużyny grały dosyć odważnie jednak to drużyna Andrespolii w pierwszym swoim ataku na bramkę Rosanowa strzeliła gola. Po podaniu Damiana Kopy skutecznie główkował Sebastian Radzio. W tym fragmencie gry Nasza drużyna przeważała i miała kilka sytuacji po których można było podwyższyć wynik. Udało się to po karnym podyktowanym za faul na Sebastianie Radzio. Skutecznym wykonawcą był sam poszkodowany.

Niestety po tej bramce inicjatywę przejęli goście, czego efektem w końcówce pierwszej połowy były stracone dwie bramki.  Do szatni drużyny schodziły z wynikiem 2:2

Druga połowa zaczęła się od ataków drużyny przyjezdnej, która stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych.

Po jednej z takich sytuacji piłkę lecącą do pustej bramki wybił Rafał Kępka.

Po wprowadzonych zmianach przez trenera odzyskaliśmy kontrolę nad meczem i dzięki temu Robert Świątnicki w 85 minucie meczu strzelił trzecią bramkę. W końcówce Naszym zawodnikom zabrakło zimnej krwi, ponieważ mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, których niestety nie zamieniliśmy na gole.

Robert Świątnicki, Rafał Kuchciak, Damian Podedworny, Jan Rychta

Po meczu Zarząd, zawodnicy oraz najwierniejszy kibic tata Dawida Kulpy, zrobili niespodziankę Naszemu bramkarzowi z okazji 24 urodzin w postaci tortu, rac świetlnych w barwach klubowych.