Włókniarz Pabianice poza zasięgiem piłkarzy z Wiśniowej Góry

W meczu drugiej kolejki Andrespolia przegrała po słabym meczu z Włókniarzem Pabianice 0 -3. Bramki dla zespołu gości zdobyli: Kulik (19 min), Olszewski (64 min) oraz Urbaniak (75 min). Piłkarze z Pabianic byli zespołem pod każdym względem lepszym. Grali szybszą i mądrzejszą piłkę a dwie bramki zdobyli grając w osłabieniu. Nasza drużyna nie miała zupełnie pomysłu na grę a jedynie czym się wyróżniała to całe multum niecelnych podań które skwapliwe wykorzystali pabianiczanie strzelając nam trzy bramki. Jedynym piłkarzem do którego nie można mieć pretensji to bramkarz Dawid Kulpa.

Trener T. Karasiński staje przed koniecznością całkowitego przemeblowania zespołu gdyż w najbliższym czasie Andrespolię czekają trzy trudne spotkania. Już w środę wyjazd do Rzgowa a następnie mecze ze Startem Brzeziny i Włókniarzem Konstantynów.