Szlagier 2 kolejki klasy okręgowej w Wiśniowej Górza

Druga kolejka łódzkiej okręgówki zapowiada się bardzo ciekawie a to ze względu na mecz Andrespolii z beniaminkiem pabianickim Włókniarzem. W pierwszej kolejce oba zespoły wygrały swoje mecze, Andrespolia z LZS Justynów a Włókniarz z rezerwami Sokoła. Przypomnijmy, że rok temu na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek Włókniarz Pabianice wycofał drużynę seniorów z rozgrywek w IV lidze w sezonie 2013/2014. Powodem były kłopoty finansowe klubu z Pabianic a zespół rozpoczął rywalizację od A Klasy. Piłkarze którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów postanowili jednak zostać i grać dalej w barwach drużyny z Pabianic. Dzięki temu Włókniarz, już pod nową nazwą MUKS Włókniarz wygrał „w cuglach” rozgrywki A – klasowe z 13 punktową przewagą na drugim w tabeli SMS-em Łódź a teraz może być jednym z pretendentów do awansu. Dlatego pojedynek Andrespolii z Włókniarzem staje się szlagierem kolejki. Inny zespół z Andrespola, LZS Justynów czeka trudny sprawdzian w Uniejowie.

W innych ciekawie zapowiadających się meczach Stal Głowno podejmuje beniaminka z Ostrowy, Orzeł Parzęczew – Zjednoczonych Stryków a Start Brzeziny wyjeżdża do Koluszek. Najbliższy rywal „Wiśniówki” w 3 kolejce, Zawisza II zmierzy się z rezerwami Sokoła.

Mecz w Wiśniowej Górze rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00 a sędziować będą: P. Szymczak oraz R. Siech i A. Mrozek.