Rocznik 2006 GaLaKticoS

Rocznik 2006  GaLaKticoS

Niektórzy z dość znanego łódzkiego klubu mówią o naszej drużynie z rocznika 2006 GaLaKticoi trzeba im chyba przyznać rację, bo to co dziś chłopcy pokazali w meczu ze Stalą Głowno było czymś kosmicznym. Chłopcy rozegrali super zawody, realizując prawie wszystkie ustalenia taktyczne, pokazali, że są drużyną, która umie słuchać trenera i potrafi to wykorzystać na boisku, mimo wysokiej wygranej musimy poprawić skuteczność, jeżeli ten element gry ustabilizujemy będą o nas mówić mega GaLaKticoS . Dzisiejszy mecz zakończył się wynikiem 14 :0.

Bramki dziś strzelali: Antoni Poborski - 2, Szymon Brzeziński - 2, Radek Sadura - 1,Szymon Rataj - 5 , Alan Zych - 4

Wszystkich chłopców zainteresowanych fajną przygodą z piłką nożną zapraszamy na treningi wstępne, które są bezpłatne.