Przeprawa przez Pilicę zbyt trudna

W 22 kolejce IV ligi łódzkiej Andrespolia nie dała rady Pilicy Przedbórz ulegając jej 0:1. Bramkę na 11 minut przed końcem zdobył głową, po rzucie rożnym Damian Głowacki. Mecz do 75 minuty był wyrównany a czasami wręcz nudy. Raz jedna, raz druga drużyna miała lekką przewagę. Dopiero w ostatnim kwadransie piliczanie zepchnęli gości do obrony co zaowocowało ładnym strzałem Głowackiego pod poprzeczkę.

Dla Andrespolii był to najsłabszy z dotychczasowych rozegranych wiosną. Najlepiej w nim zaprezentował się Dawid Kulpa który dwukrotnie  stanął na przeszkodzie napastnikom gospodarzy w próbie zdobycia bramki. Za waleczność na wyróżnienie zasługuje również Krzysiek Ciszewski oraz Michał Pietras.

Na zdjęciu: O piłkę walczy Piotr Michalski /foto: mk/