Podwójne zwycięstwo nad ŁKS

Nieoczekiwanie w ten weekend obie drużyny prowadzone przez trenera Łukasza Jonczyka rozegrały mecze z ŁKS Łódź.

Jako pierwsi na boisku przy ulicy 6 sierpnia wyszli występujący w II lidze wojewódzkiej trampkarza młodszego zawodnicy rocznika 2002 pokonując rówieśników z ŁKS Łódź 3:1 po bramkach Mateusza Szkopiaka ( uderzenie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ), Krzysztofa Felczaka ( uderzenie z 30 metrów pod poprzeczkę nie do obrony) oraz Patryka Grzelaka ( uderzenie głową z krótkiego słupka na długi po dośrodkowaniu piłki głową). Niestety stracona bramka obniża trochę notę świetnie grającą parę środkowych obrońców Grzelak- Woźny , którym brakło zdecydowania w poczynaniach obronnych. Na brawa zasługuje cały zespół, który po raz pierwszy budował atak przemyślanie , bez nie przemyślanych akcji opartych na ataku szybkim i bardzo mocnym pressingu już na połowie przeciwnika.

ŁKS Łódź- Andrespolia 1:3

Bramki: Mateusz Szkopiak , Krzysztof Felczak, Patryk Grzelak.

Andrespolia: Górski - Danielewicz, Grzelak, Woźny, Maślanko- Grzyb ( Ścigaj), Felczak, Grodzki, Szkopiak, Pawłowski ( Baranowski) , Bielawski

W drugim spotkaniu na boisku przy ulicy Minerskiej rocznik 2003 pokonał ŁKS Łódź 1:0 po pięknej bramce z rzutu wolnego Mateusza Malca.

Niestety mimo wygranej nie jestem zadowolony jako trener z przebiegu meczu. W porównaniu z poprzednio tygodniowym spotkaniem z SMS Łódź w tym spotkaniu bardzo się męczyliśmy , graliśmy zbyt statycznie , mało zdecydowanie , dawaliśmy się przepychać na boisku co doprowadzało do groźnych sytuacji budowanych przez przeciwnika. Zawiodłem się na poczynaniach zawodników ofensywnych , którzy grali bez pomysłu i kreatywności.

ŁKS Łódź- Andrespolia 0:1

Bramka: Mateusz Malec

Andrespolia: Sudra- Furmanek, Sadura- Nusbaum , Makulski, Telestak, Malec, Włodarczyk- Poborski oraz Sut i Turczyn