2007: Zwycięski horror

W niedzielne południe drużyna rocznika 2007 prowadzona przez Klaudiusza Poborskiego pokonała rówieśników ze Sport Perfekt Łódź 4:3. Warto wspomnieć , że bramka na wagę zwycięstwa padła w ostatniej minucie meczu.

Andrespolia - Sport Perfekt Łódź 4:3

Bramki: Filip Bąk 3 minuta

31 min Łukasz Michalak

33 min Mikołaj Józwik

60 min Szymon Socha

12 Łukasz Danielewicz

" 17 kolejka rozgrywek ligowych F1 Żak grupa 1. Tym razem gościła na naszym pięknym stadionie drużyna z Łodzi, Sport Perfekt miał tylko jeden punkt mniej w tabeli od Nas.
Dlatego też mecz ten dla każdego z zespołów jawił się jako szansa na poprawę swojej sytuacji w tabeli.
Bardzo wyrównane spotkanie,walka obydwu zespołów od pierwszej minuty. Wziąwszy pod uwagę fakt że Sport Perfekt nie należy do najsłabszych. Postawa Andrespolii była dziś naprawdę godna podziwu. To Nasze żaczki z klasą, grający brawurowo, odważnie i z determinacją. Zafundowali nam piękne widowisko na wysokim poziomie. Moim zdaniem Nasi milusińscy pokazali się w pełni swych możliwości i to Oni rzeczywiście ostatecznie uratowali honor drużyny" - ocenił trener Klaudiusz Poborski