Nie bać się Boruty

W ostatnim meczu 13 kolejki IV Ligi Łódzkiej Andrespolia zmierzy się ze zgierskim Borutą.

Po zwycięstwie 3:0 ze Zjednoczonymi Stryków odżyły nadzieje kibiców na powrót drużyny na ścieżkę zwycięstw. Motywacją mamy nadzieję będzie fakt, że wygrywały wszytkie drużyny z dołu tabeli. O swego rodzaju zaskoczeniu możemy mówić w przypadku zwycięstwa Stali Głowno z wyżej notowaną Omegą, a także wyjazdowym zwycięstwie Mazovii Rawa Mazowiecka nad Mechanikiem Radomsko. Drużyny z którymi sąsiadujemy w tabeli nie odpuszczają zatem.

Jak na tle przeciętnie grającego Boruty zaprezentuje się Andrespolia? W meczu sparingowym w okresie przygotowawczym okazaliśmy się lepsi wygrywając 2:1. Zwycięstwo w niedzielnym pojedynku moze dać awans na 16 pozycję w tabeli. Jak będzie  przekonamy się już niedługo - poczatek meczu o 11.00.

Niedzielny obiad chcielibyśmy zjeść w dobrych nastrojach. Najlepszą przystawką będą trzy punkty odebrane Borucie.