Andrespolia nie przestraszyła się Boruty

W ostatnim meczu 13 kolejki Andrespolia pokonała na wyjeździe Borutę Zgierz 1:0. Zwycięską bramkę dla "Zielonych" strzelił w 22 minucie Witold Kurzawa. W pierwszej połowie gra była wyrównana chociaż więcej klarownych sytuacji pod bramką rywali stworzyli goście. W drugiej odsłonie zgierzanie rzucili się do ataku i zepchnęli Andrespolię na własną połowę. Jednak ładne akcje które zawiązywali w środku pola kończyły się na liniach obronnych piłkarzy z Wiśniowej Góry. Pomimo przewagi gospodarzy to bliżsi zdobycia bramki byli goście a najlepszej sytuacji nie wykorzystał w 56 minucie Kopa który będąc sam na sam z Czekajem uderzył piłkę zbyt lekko tak, że ten nie miał żadnych problemów z jej złapaniem. Na wyróżnienie w zespole gości zasługują Ciszewski, Grzybowski oraz Gumel którzy wzięli na siebie ciężar ataków Boruty. W formacji ofensywnej wyróżniali się Wilk i Kurzawa inicjując wiele szybkich kontr.