"Lipa" odczarował Andrespolię

Po 630 minutach bez wygranej Andrespolia we wczorajszym meczu odniosła zwycięstwo 1:0 nad wyżej notowanym Mechanikiem Radomsko. Zwycięstwo "Wiśniówce" zapewnił Marcin Lipski, który w 28 minucie zdobył jak się później okazało bramkę na wagę trzech punktów. Był to pierwszy w tej rundzie mecz Marcina w którym świetnie się zaprezentował na pozycji stopera rozbijając akcje ofensywne piłkarzy Mechanika i często przechwytując podania przeciwników.

Przypomnijmy, że ostatnie zwycięstwo do wczoraj Andrespolia odniosła w meczu ze Stalą Głowno a mecz z Jutrzenką był ostatni w którym nasza drużyna strzeliła bramkę jako pierwsza. W pozostałych meczach to my "goniliśmy" wynik.

Drużyna prowadzona przez Kurzawę w dwóch meczach zdobyła 4 punkty, całkiem nieźle jak na początek kariery trenerskiej Witka w piłce seniorskiej.

Na zdjęciu: Marcin Lipski chwilę po zdobyciu bramki (z tyłu Łukasz Dynel i Paweł Leonow). /foto:mk/