Ciężkie mecze czekają Andrespolię. Ważne wsparcie kibiców.

Po zwycięstwie w Radomsku Andrespolia podejmie jutro na własnym boisku Zawiszę Pajęczno. Jak ważny to jest mecz dla piłkarzy z Wiśniowej Góry chyba nie trzeba przekonywać żadnego z kibiców "Zielonych". Dlatego stawmy się wszyscy jutro na boisku przy ul. Czajewskiego aby dopingować naszych piłkarzy. Chłopaki bardzo potrzebują dopingu, a sprawa utrzymania się jest jeszcze otwarta. O tym, czy Andrespol będzie miał w przyszłym sezonie drużynę w IV lidze zależy też od nas kibiców.

W rundzie jesiennej na boisku w Pajęcznie górą była Andrespolia wygrywając 2:1. Teraz Zawisza zajmuje 11 miejsce i ma 5 punktów przewagi nad Andrespolią. Zawisza ostatni raz przegrał 30 kwietnia z rezerwami GKS. Od tamtej chwili wygrał z Orłem Nieborów (2:0), Stalą Głowno (3:2), LKS Rosanów (3:0), Zjednoczonymi Bełchatów (2:1) oraz zremisował z Jutrzenką Warta (2:2) i Mazovią (1:1). Na chwilę obecną pajęczanie nie są zagrożeni spadkiem.

Będąca na 13 miejscu Andrespolia wyprzedza o 1 punkt Polonię Piotrków i o 2 zgierskiego Borutę. Natomiast traci 4 oczka do Włókniarza Zelów. Dlatego jutrzejsze spotkanie będzie takim ważnym. Teraz będą liczyć się każde 3 punkty. Tym bardziej, że naszych piłkarzy czekają niezwykle trudne mecze w następnych kolejkach: z Widzewem. Zawiszą Rzgów, Omegą Kleszczów i broniącą się również przed spadkiem Astorią Szczerców.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 a poprowadzi go sędzia Lewandowski z WS Piotrków Tryb.

Po meczu w budynku klubu będą rozprowadzane bilety dla kibiców Andrespolii na mecz Widzew - Andrespolia.