Kluby Sportowe Orange - program społeczny firmy Orange

We wrześniu b.r ruszył nowy program społeczny Orange Polska. W jego ramach firma Orange planuje, że do końca 2015 roku powstanie w Polsce 100 Klubów Sportowych Orange które firma wesprze w postaci sprzętu sportowego, treningowego oraz pomocą przy modernizacji klubu. Pomoc obejmie również specjalne programy szkoleniowe. Oferta dotyczy tylko sportu młodzieżowego i dziecięcego.

Wymogiem zgłoszenia do programu jest m.in. powołanie minimum 7 – osobowego zespołu. Dlatego prosimy rodziców których dzieci z roczników 2002 - 2007 trenują w naszym klubie o pomoc przy pracach nad przystąpieniem do w/w projektu.

Termin wysyłania zgłoszeń o przystąpieniu do projektu upływa 31 października 2014 roku.

Rodzice chętni do współpracy proszeni są o kontakt z Markiem Krawczykiem (tel : 883122258; e-mail; krawczyk.marek@interia.eu ).