Andrespolia 2003 wygrywa wyjazdowe spotkanie z Włókniarzem Pabianice

W meczu 8 kolejki ligowej Andrespolia 2003 pokonała na wyjeździe drużynę Włókniarza Pabianice 9 - 1 prowadząc do przerwy 5 - 1. Było to bardzo ważne spotkanie dla zespołu z Wiśniowej Góry która po zmianach w składzie w letnim oknie transferowym nie potrafiła stworzyć jednolitego monolitu i w kilku spotkaniach grała jakby bez wiary we własne siły. Spotkanie w Pabianicach miało dowieść wartości drużyny tym bardziej, że zespół wystąpił bez kilku zawodników. Jednak postawa całej drużyny i jej zaangażowanie w grę pozwala z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Zapraszamy na relację na stronę http://andrespoliase.futbolowo.pl/game/122946

Na zdjęciu: Kacper Makulski strzela szóstą bramkę dla Andrespolii po podaniu Miłosza Sadury z rzutu wolnego pośredniego w 34' spotkania. (foto: mk)

Powiązana galeria: