Czy Andrespolia zdobędzie pierwsze punkty?

Jutro kolejna batalia w rozgrywkach łódzkiej IV ligi. Zespół Andrespolii podejmie na własnym boisku Orła Nieborów. Drużynę która obecnie zajmuje 9 miejsce w tabeli ze zdobytymi siedmioma punktami (2 zwycięstwa – 1 remis – 1 porażka) i bilansem bramkowym 10 – 10. W dotychczasowych meczach Orzeł wygrał z LKS Rosanów 3:2 oraz w ostatniej kolejce z Mazovią Rawa Maz. 4:2. Remis padł w meczu z Jutrzenką Warta (2:2) a porażkę poniósł z beniaminkiem – Zjednoczonymi Gmina Bełchatów 1:4.

Andrespolia po czterech bardzo trudnych meczach ma zerowy bilans bramkowy i wszyscy kibice czekają na pierwsze punkty. Tak naprawdę ten mecz powinien przynieść odpowiedź na nurtujące wszystkich pytanie czy dotychczasowe porażki były tylko efektem spotkań z bardzo silnymi drużynami naszej ligi. Nie mniej piłkarze bardzo liczą na duży doping kibiców.

Ludowy Klub Sportowy Orzeł Nieborów został założony w roku 1984. Stadion mieści się przy ul. Legionów Polskich 8 w Nieborowie. Orzeł występował w skierniewickiej lidze okręgowej w latach 2002 – 2013. W sezonie 2013 / 2014 awansował do IV ligi zajmując 7 miejsce jako beniaminek. W sezonie 2014 / 2015 zajął 14 miejsce. Zespół gra w barwach żółto – niebieskich.

Początek meczu w Wiśniowej Górze o godzinie 17:00. Spotkanie poprowadzi sędzia Grzelak z Sieradza.

Z pozostałych meczy najciekawiej zapowiada się spotkanie w Strykowie gdzie tamtejsi Zjednoczeni będą podejmować lidera GKS II Bełchatów.