Andrespolia wygrywa z KKS. Przełamanie w meczu z Kolejarzami.

W ósmym meczu ligowym Andrespolia odniosła szóste zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonała na własnym boisku zespół KKS Koluszki 1 - 0 a bramkę w 11 minucie spotkania zdobył Damian Estemberg po podaniu Tomka Niżnikowskiego.

Zgodnie z przedmeczowymi analizami był to jeden z trudniejszych meczy naszego zespołu gdyż goście do końca nie poddawali się i za wszelką cenę dążyli do wyrównania. Sędzia pokazał 5 żółtych kartek piłkarzom z Koluszek oraz 1 czerwoną (za dwie żółte kartki) oraz 3 żółte kartoniki drużynie Andrespolii.

Piłkarze Andrespolii w pojedynkach z KKS po raz pierwszy wygrali na własnym boisku przełamując cztery ostatnie remisy.

*Na zdjęciu; Tomek Eisichard (w zielonej koszulce) w walce o piłkę z zawodnikiem KKS-u. (foto; mk)