Andrespolia 2005 jedzie na turniej do Zduńskiej Woli

W najbliższą niedzielę, 26 października nasi najmłodsi piłkarze z rocznika 2005/2006 pojadą na doroczny Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. W turnieju weźmie udział 10 zespołów: Pogoń Zduńska Wola, Odra Opole, Dwunastka Włocławek, Waleczni Płock, WKS Wieluń, Widok Skierniewice, Oranje Konin, Centra Ostrów Wlkp. oraz Andrespolia 2005. Nasz zespół zagra w grupie eliminacyjnej z Dwunastką Włocławek, Oranje Konin, WKS Wieluń i Pogonią II Zduńska W.

Wyjazd drużyny na turniej w niedzielę 26 października o godzinie 7:00 z parkingu przed szkołą przy ul. Tuszyńskiej.Rodzice chętni na wyjazd z drużyną proszeni są o zgłoszenie tego do kierownika drużyny Mariusza Poborskiego najpóźniej do wtorku 21 października. Piłkarze zabierają obowiązkowo na turniej ważne legitymacje szkolne, ochraniacze, klapki na zmianę oraz dużo dobrego humoru.

Turniej rozpocznie się o godzinie 9:15 i zakończy około 17:00. A oto rozkład meczów turniejowych.