Andrespolia 2004 zmierzy się ze Sport Perfectem w 9 kolejce ligi Orlik

W czwartek 16 października drużyna Andrespolii 2004 rozegra mecz 9 kolejki ligowej z zespołem Sport Perfectu. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Andrespolia zajmuje 5 miejsce z 13 punktami w 7 meczach a nasi czwartkowi rywale 6 z 12 punktami. Z tym, że nasz zespół ma rozegrany jeden mecz mniej. Na pewno będzie to trudny mecz. Nie wystąpi w nim chory Andrzej Kowalski a pod znakiem zapytania stoi też występ kontuzjowanego Seby Duluka.

Oprócz tego spotkania jeszcze trzy mecze elektryzują kibiców ligi orlików które zadecydują o kolejności w tabeli zarówno na szczycie jak i na dole. I tak pierwsza w tabeli Pogoń Zduńska Wola zmierzy się u siebie z łódzkim SMS – em (3 pozycja) a drugi ŁKS podejmie czwartą Wartę Sieradz.

W dolnej części tabeli spotkają się zamykające ją zespoły Orła Łódź i Zawiszy Rzgów. Oba zespoły nie zdobyły jeszcze w tych rozgrywkach punktów. Po trzy punkty zdobyły Metalowiec Łódź oraz KKS Koluszki. I te zespoły zajmujące 11 i 12 miejsce spotkają się w Łodzi przy ul. Jachowicza.

W ostatnim meczu spotkają się zespoły Mazovii i Kolejarza Łódź.