Andrespolia 2004: Porażka z Wartą Sieradz

W dzisiejszym kolejnym meczu ligowym zespół rocznika 2004 odniósł pierwszą porażkę w tym rundzie wiosennej przegrywając dosyć wyraźnie 0:5 z drużyną Warty Sieradz.

"Przez dłuższy okres czasu od 5 minuty przez ponad 40 minut utrzymywał się wynik 0:1 dla gości dopiero w ostatnim 10 minutach rozwiązał się worek z bramkami. Nasi zawodnicy nie sprawili żadnych problemów w dzisiejszym spotkaniu bramkarzowi drużyny przeciwnej wynikało to z braku wsparcia zawodników ofensywie, dużej ilości niecelnych podań z pierwszej piłki i zbyt częstej indywidualnej grze przy braku współpracy zespołowej. Każdy z naszych zawodników posiada zdecydowanie większe umiejętności piłkarskie niż zaprezentowane styl w dzisiejszym spotkaniu. Z każdego treningu trzeba coś wyciągać by stawać się lepszym. Przeciwnik nie zagrał na tyle olśniewająco by wygrać taką różnicą bramek" - ocenił trener Łukasz Jonczyk

Andrespolia 2004: Hubert Okupski, Maciej Bąk,Szymon Krupa,  Sebastian Duluk, Alan Gajewski, Andrzej Kowalski, Szymon Wolski , Alan Gajewski- Kamil Jędrzjeczyk, David Żarski

W następnym spotkaniu za tydzień nasz zespół podejmie o godzinie 16:30 na wyjeździe drużynę Metalowca Łódź