zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
4:3
Włókniarz Pabianice
GLKS Sarnów / Dalików
2:2
Termy Uniejów
GKS Bedlno
0:7
Zawisza Rzgów
PTC Pabianice
6:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
1:0
ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:1
Górnik Łęczyca
Stal Głowno
2:1
RTS II Widzew Łódź
Orzeł Parzęczew
1:4
UKS SMS Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
3:0
LKS Rosanów
UKS SMS Łódź
2:2
GKS Bedlno
Włókniarz Pabianice
2:0
PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁKS II Łódź
4:3
Stal Głowno
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
GLKS Sarnów / Dalików
Górnik Łęczyca
1:0
RTS II Widzew Łódź
Termy Uniejów
4:2
Orzeł Parzęczew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Sarnów / Dalików
1:1
ŁKS II Łódź
GKS Bedlno
4:2
Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:0
Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice
1:5
Zawisza Rzgów
RTS II Widzew Łódź
3:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
LKS Rosanów
5:1
UKS SMS Łódź
Stal Głowno
3:4
Górnik Łęczyca
Orzeł Parzęczew
2:3
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
1:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź
0:5
PTC Pabianice
Włókniarz Pabianice
0:0
RTS II Widzew Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:3
Stal Głowno
Termy Uniejów
0:1
LKS Rosanów
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
5:0
GKS Bedlno
ŁKS II Łódź
2:5
Górnik Łęczyca
Orzeł Parzęczew
4:2
GLKS Sarnów / Dalików
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bedlno
3:2
GLKS Sarnów / Dalików
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:0
UKS SMS Łódź
PTC Pabianice
3:0
Termy Uniejów
Stal Głowno
5:0
Włókniarz Pabianice
RTS II Widzew Łódź
3:5
Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew
0:3
ŁKS II Łódź
LKS Rosanów
4:1
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
Górnik Łęczyca
4:4
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
0:3
Stal Głowno
GLKS Sarnów / Dalików
0:1
LKS Rosanów
UKS SMS Łódź
0:0
RTS II Widzew Łódź
Termy Uniejów
0:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁKS II Łódź
4:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
5:4
PTC Pabianice
Orzeł Parzęczew
2:2
GKS Bedlno
Włókniarz Pabianice
1:1
Górnik Łęczyca
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bedlno
7:3
ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
7:0
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
PTC Pabianice
3:1
GLKS Sarnów / Dalików
Stal Głowno
1:3
UKS SMS Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:3
Włókniarz Pabianice
RTS II Widzew Łódź
3:1
Termy Uniejów
LKS Rosanów
3:0
Orzeł Parzęczew
Górnik Łęczyca
3:1
Zawisza Rzgów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
9:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
LKS Rosanów
1:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS Bedlno
0:5
GLKS Sarnów / Dalików
Termy Uniejów
0:1
Stal Głowno
ŁKS II Łódź
5:0
Włókniarz Pabianice
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
2:2
RTS II Widzew Łódź
Orzeł Parzęczew
3:2
PTC Pabianice
UKS SMS Łódź
0:3
Górnik Łęczyca
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
6:1
ŁKS II Łódź
PTC Pabianice
4:1
GKS Bedlno
Włókniarz Pabianice
0:3
Zawisza Rzgów
Stal Głowno
3:0
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:2
UKS SMS Łódź
RTS II Widzew Łódź
3:4
GLKS Sarnów / Dalików
Górnik Łęczyca
3:1
Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:1
Orzeł Parzęczew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
3:1
PTC Pabianice
GLKS Sarnów / Dalików
3:2
Stal Głowno
ŁKS II Łódź
1:4
Zawisza Rzgów
Termy Uniejów
7:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
UKS SMS Łódź
- : -
Włókniarz Pabianice
GKS Bedlno
1:7
Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Parzęczew
0:1
RTS II Widzew Łódź
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
5:2
Górnik Łęczyca
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
4:2
UKS SMS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:2
LKS Rosanów
PTC Pabianice
7:1
ŁKS II Łódź
Włókniarz Pabianice
0:1
Termy Uniejów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
2:1
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
RTS II Widzew Łódź
8:1
GKS Bedlno
Górnik Łęczyca
8:3
GLKS Sarnów / Dalików
Stal Głowno
4:1
Orzeł Parzęczew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
3:1
RTS II Widzew Łódź
GLKS Sarnów / Dalików
4:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
GKS Bedlno
1:5
Stal Głowno
PTC Pabianice
0:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Termy Uniejów
1:3
Zawisza Rzgów
ŁKS II Łódź
0:1
UKS SMS Łódź
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
3:1
Włókniarz Pabianice
Orzeł Parzęczew
2:2
Górnik Łęczyca
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
4:0
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź
1:2
Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:0
ŁKS II Łódź
Włókniarz Pabianice
5:1
GLKS Sarnów / Dalików
Stal Głowno
3:0
LKS Rosanów
RTS II Widzew Łódź
3:1
PTC Pabianice
Górnik Łęczyca
6:2
GKS Bedlno
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:0
Orzeł Parzęczew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
0:2
Górnik Łęczyca
GLKS Sarnów / Dalików
3:0
Zawisza Rzgów
GKS Bedlno
6:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:1
RTS II Widzew Łódź
PTC Pabianice
2:2
Stal Głowno
ŁKS II Łódź
7:1
Termy Uniejów
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
9:2
UKS SMS Łódź
Orzeł Parzęczew
1:4
Włókniarz Pabianice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
0:3
GLKS Sarnów / Dalików
Włókniarz Pabianice
0:2
GKS Bedlno
Stal Głowno
1:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:3
LKS Rosanów
Termy Uniejów
2:2
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
RTS II Widzew Łódź
1:1
ŁKS II Łódź
Górnik Łęczyca
5:2
PTC Pabianice
Zawisza Rzgów
3:0
Orzeł Parzęczew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:1
PTC Pabianice
Zawisza Rzgów
2:2
GKS Bedlno
Włókniarz Pabianice
0:1
LKS Rosanów
RTS II Widzew Łódź
1:3
Stal Głowno
Termy Uniejów
1:0
GLKS Sarnów / Dalików
ŁKS II Łódź
1:1
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź
1:3
Orzeł Parzęczew
Górnik Łęczyca
1:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
3:0
Zawisza Rzgów
GLKS Sarnów / Dalików
1:2
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
GKS Bedlno
0:2
UKS SMS Łódź
PTC Pabianice
2:0
Włókniarz Pabianice
Orzeł Parzęczew
2:0
Termy Uniejów
RTS II Widzew Łódź
9:1
Górnik Łęczyca
Stal Głowno
1:0
ŁKS II Łódź
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
2:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
Termy Uniejów
1:0
GKS Bedlno
Zawisza Rzgów
0:1
PTC Pabianice
Górnik Łęczyca
1:1
Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów Łódzki
2:6
RTS II Widzew Łódź
UKS SMS Łódź
4:0
GLKS Sarnów / Dalików
ŁKS II Łódź
4:2
LKS Rosanów
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
3:3
Orzeł Parzęczew
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
3:0
Termy Uniejów
GLKS Sarnów / Dalików
2:2
Orzeł Parzęczew
GKS Bedlno
1:0
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
PTC Pabianice
0:1
UKS SMS Łódź
Stal Głowno
3:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Górnik Łęczyca
0:4
ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:2
Zawisza Rzgów
RTS II Widzew Łódź
4:2
Włókniarz Pabianice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Uniejów
2:2
PTC Pabianice
Włókniarz Pabianice
1:0
Stal Głowno
GLKS Sarnów / Dalików
4:2
GKS Bedlno
Zawisza Rzgów
3:0
RTS II Widzew Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:1
Górnik Łęczyca
UKS SMS Łódź
1:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁKS II Łódź
2:3
Orzeł Parzęczew
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
5:0
LKS Rosanów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
RTS II Widzew Łódź
2:3
UKS SMS Łódź
LKS Rosanów
3:0
GLKS Sarnów / Dalików
Górnik Łęczyca
1:0
Włókniarz Pabianice
GKS Bedlno
0:5
Orzeł Parzęczew
Andrespolia Wiśniowa Góra
6:2
Termy Uniejów
PTC Pabianice
1:2
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
Stal Głowno
4:1
Zawisza Rzgów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
4:1
ŁKS II Łódź
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Uniejów
3:0
RTS II Widzew Łódź
Włókniarz Pabianice
0:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Parzęczew
2:1
LKS Rosanów
GLKS Sarnów / Dalików
6:1
PTC Pabianice
Zawisza Rzgów
8:1
Górnik Łęczyca
UKS SMS Łódź
1:0
Stal Głowno
ŁKS II Łódź
6:0
GKS Bedlno
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
2:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
6:1
GKS Bedlno
Andrespolia Wiśniowa Góra
7:1
GLKS Sarnów / Dalików
PTC Pabianice
2:1
Orzeł Parzęczew
Włókniarz Pabianice
0:5
ŁKS II Łódź
Stal Głowno
4:0
Termy Uniejów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:0
Zawisza Rzgów
Górnik Łęczyca
1:1
UKS SMS Łódź
RTS II Widzew Łódź
5:1
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Uniejów
1:0
Górnik Łęczyca
Zawisza Rzgów
0:0
Włókniarz Pabianice
GLKS Sarnów / Dalików
1:2
RTS II Widzew Łódź
GKS Bedlno
2:1
PTC Pabianice
Orzeł Parzęczew
3:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź
4:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
ŁKS II Łódź
6:0
LKS Rosanów
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
2:2
Stal Głowno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
4:3
ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:0
GKS Bedlno
PTC Pabianice
3:2
LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice
0:2
UKS SMS Łódź
Stal Głowno
0:2
GLKS Sarnów / Dalików
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:4
Termy Uniejów
Górnik Łęczyca
3:1
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
RTS II Widzew Łódź
0:4
Orzeł Parzęczew
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bedlno
2:3
RTS II Widzew Łódź
Termy Uniejów
1:2
Włókniarz Pabianice
Orzeł Parzęczew
3:1
Stal Głowno
LKS Rosanów
0:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
GLKS Sarnów / Dalików
4:1
Górnik Łęczyca
UKS SMS Łódź
3:2
Zawisza Rzgów
ŁKS II Łódź
6:2
PTC Pabianice
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
1:3
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
4:0
Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:0
PTC Pabianice
Włókniarz Pabianice
1:1
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
Stal Głowno
5:1
GKS Bedlno
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:0
GLKS Sarnów / Dalików
Górnik Łęczyca
2:2
Orzeł Parzęczew
UKS SMS Łódź
0:4
ŁKS II Łódź
RTS II Widzew Łódź
2:5
LKS Rosanów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Uniejów
3:2
UKS SMS Łódź
Orzeł Parzęczew
2:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
LKS Rosanów
6:4
Stal Głowno
GLKS Sarnów / Dalików
1:5
Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice
1:10
RTS II Widzew Łódź
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
0:3
Zawisza Rzgów
ŁKS II Łódź
1:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS Bedlno
0:3
Górnik Łęczyca
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Uniejów
1:3
ŁKS II Łódź
Zawisza Rzgów
0:0
GLKS Sarnów / Dalików
Górnik Łęczyca
2:0
LKS Rosanów
Stal Głowno
5:0
PTC Pabianice
UKS SMS Łódź
2:0
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Pabianice
2:0
Orzeł Parzęczew
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:1
GKS Bedlno
RTS II Widzew Łódź
3:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
4:3
Włókniarz Konstantynów Łódzki
GLKS Sarnów / Dalików
1:8
UKS SMS Łódź
GKS Bedlno
2:5
Włókniarz Pabianice
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:0
Stal Głowno
TS II Sokół Aleksandrów Łódzki
2:0
Termy Uniejów
Orzeł Parzęczew
5:1
Zawisza Rzgów
PTC Pabianice
1:1
Górnik Łęczyca
ŁKS II Łódź
0:1
RTS II Widzew Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości