Zwycięstwo seniorów w ostatnim sparingu

Wczoraj na boisku ChKS - u seniorzy Andrespolii wygrali z drużyną juniorów Widzewa 5 - 0. Był to ostatni mecz naszej drużyny w tym sezonie a bramki zdobyli Wilk, Estemberg, Kępka, Kopa i Niżnikowski. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem zdecydowanej przewagi Andrespolii czego efektem były zdobyte cztery bramki. W drugiej części gry trener Karasiński wprowadził na boisko wielu piłkarzy którzy w rundzie jesiennej nie mieli zbyt dużo okazji do gry.

Obecnie zespół z Wiśniowej Góry jest w fazie roztrenowania. Do 12 grudnia będzie miał zajęcia na hali dwa razy w tygodniu a potem miesięczną przerwę. Piłkarze do zajęć powrócą 12 stycznia.

Łódzki Związek Piłki Nożnej podał, że runda wiosenna w klasie okręgowej rozpocznie się 28/29 marca 2015 roku.