Zwycięstwo orląt i porażka młodzików. Andrespolia 2004 wygrywa z łódzkim a rocznik 2003 przegrywa z ŁKS.

W dzisiejszych meczach drużyny Andrespolii grały ze zmiennym szczęściem. Piłkarze rocznika 2004 podejmowali w Wiśniowej Górze drużynę Orła Łódź. Ten mecz nasza drużyna wygrała wysoko bo aż 8 – 1. Bramki dla „Wiśniówki” strzelali: Sebastian Duluk – 5, Alan Gajewski – 2 i Szymon Krupa – 1. Piłkarze Orła tylko w pierwszej połowie stawili zacięty opór i przez dłuższy czas prowadzili wyrównaną grę. Jednak w miarę upływu czasu coraz większą przewagę zyskiwał zespół Andrespolii 2004.

Gorzej powiodło się natomiast rocznikowi 2003 który pojechał na mecz do ŁKS-u. Niestety, szybko stracona bramka po błędzie już w 7 minucie ustawiła mecz. Co prawda w 8 minucie Andrespolia 2003 strzeliła wyrównującą bramkę ale niedługo potem straciła kolejną. W efekcie mecz zakończył się wynikiem 6 – 2 dla Łódzkiego Klubu Sportowego który w przekroju meczu był zespołem lepszym, grający szybszą piłkę a skrzydłowi sprawiali naszej obronie dużo kłopotów. Bramki dla Andrespolii zdobyli: Mateusz Malec i Kuba Włodarczyk -2.