Zapowiedź 4 kolejki seniorów. Czy Andrespolia powtórzy wynik ze Rzgowa?

W czwartej kolejce Andrespolia będzie podejmować u siebie brzeziński Start. Po wysokim zwycięstwie w pierwszym meczu nad PTC Pabianice piłkarze Startu nieoczekiwanie przegrali 0 – 2 z KKS Koluszki i zremisowali „dołującym” Sokołem z Aleksandrowa. W tej sytuacji faworytem spotkania jest zespół z Wiśniowej Góry który powinien sięgnąć po 3 punkty. Warunkiem jest rozegranie meczu w podobnym stylu jaki „zieloni” zaprezentowali w Rzgowie.

Szlagierem kolejki będzie na pewno mecz w Głownie gdzie tamtejsza Stal będzie podejmować pabianicki Włókniarz. Obie drużyny nie przegrały dotychczas żadnego meczu ale Stal potknęła się na Zjednoczonych Stryków i dlatego z dwoma punktami mniej znajduje się tuż za Włókniarzem.

Kolejne pytanie na które poznamy dzisiaj odpowiedź brzmi „Czy drużyny z naszego regionu Polonia Andrzejów i LZS Justynów wreszcie się przebudzą i zdobędą pierwsze w tych rozgrywkach punkty?” Jest to o tyle ważne bo czwarta z rzędu porażka może je na dłużej pozostawić na dnie tabeli. Polonia wyjeżdża na mecz do grających skuteczny futbol koluszkowskich Kolejarzy a LZS Justynów spotka się z mającym trudności w ustabilizowaniu formy Orłem Parzęczew.

Ciekawie też zapowiada się potyczka dwóch beniaminków – Zjednoczonych i Ostrovii. W papierowym pojedynku lepsi są piłkarze z Ostrów którzy z 4 punktami zajmują 7 lokatę. Znacznie gorzej wiedzie się ich sobotnim rywalom. W dotychczasowych meczach udało im się zdobyć tylko 1 punkt w pierwszym meczu ze Stalą Głowno. Uskrzydlona natomiast zwycięstwem nad Orłem Ostrovia na pewno będzie chciała udowodnić, że wynik z ostatniej kolejki nie był przypadkowy.