Z Astorią mecz o wszystko

Już jutro po raz ostatni na boiska wybiegną czwarto ligowcy. O ile sprawa awansu została przesądzona, podobnie jak i spadku do niższej klasy Stali, Mazovii, Orła, Rosanowa oraz Astorii, tak o pozostanie w gronie czwarto ligowców walczą jeszcze trzy drużyny: Andrespolia, Boruta i Włókniarz. O tym, która z tych drużyn dołączy do spadkowiczów zadecydują jutrzejsze mecze Andrespolii z Astorią, Boruty z Zawiszą Rzgów i Włókniarza z Zawiszą Pajęczno.

Andrespolia aby się utrzymać musi jutro zdobyć trzy punkty i wtedy bez znaczenia będą pozostałe wyniki gdyż z Borutą ma dodatni bilans w meczach bezpośrednich. Remis i porażka uzależniałyby nasz byt ligowy od rezultatu osiągniętego przez „Sowy”. Słowem, Boruta nie może jutro zdobyć więcej punktów niż Andrespolia.

Z kolei Włókniarz też nie może spać spokojnie gdyż w przypadku remisu z Pajęcznem i zwycięstwa Boruty oraz Andrespolii spada na 15 miejsce. Tak samo jak w przypadku porażki i remisu Boruty, gdyż zgierzanie są lepsi w meczach bezpośrednich.

Ale o tym komu uda się jutro utrzymać rozstrzygnie boisko.

Na jutrzejszy mecz wstęp dla kibiców będzie bezpłatny.