Trzy bramki Łukasza Dynela

W meczu 34 kolejki Andrespolia odniosła drugie z rzędu zwycięstwo. Na własnym boisku "Zieloni" pewnie pokonali aż 4:0 Zawiszę Pajęczno. Klasycznym "hat - trickiem" popisał się Łukasz Dynel który wszystkie bramki zdobył w pierwszej połowie (11, 34 i 44 min). Przy pierwszej bramce Łukasz wykorzystał podanie Gracjana Sobczaka a w dwóch pozostałych odebrał piłkę piłkarzom Zawiszy.  Czwartą bramkę zdobył po indywidualnej akcji z podania Adriana Rzepeckiego - Piotr Michalski w 74 minucie.

Dzięki temu zwycięstwu Andrespolia utrzymała 13 miejsce w tabeli odpierając atak Polonii Piotrków Tryb. (wygrana z Orłem 3:1) oraz Boruty (wygrana z Włókniarzem 5:1) i zmniejszyła straty właśnie do Włókniarza (do 1 punktu) i Zawiszy Pajęczno (do 2 punktów). W zasięgu "Wiśniówki" znalazł się również Mechanik Radomsko do którego traci 3 punkty.