Sprawy organizacyjne

W miesiącu październiku odbędzie się zebranie wszystkich rodziców z zarządem klubu, trenerami o czym zostaną Państwo poinformowani w niedługim czasie. Kilka spraw organizacyjnych , które wejdą w życie z dniem 1 paździiernika 2014:

1. Zmiany w sztabie szkoleniowym:

Osobą odpowiedzialną za wszystkie roczniki jest : Łukasz Jonczyk

Trenerzy asystenci : Norbert Smorawski ( wszystkie roczniki)

Tomasz Karasiński ( rocznik 2005/06)

Dawid Kulpa ( trener bramkarzy)

Kierownik wszystkich sekcji : Marek Krawczyk

Skarbnik : Mariusz Poborski

Obsługa medialna: Marek Krawczyk ( strona internetowa), Mariusz Bąk ( TV), Iwona Maślanko ( Foto)

2. Opłaty

Wraz z miesiącem październikiem wzrastają opłaty za udział w zajęciach sportowych o 10 zł do kwoty , które każda osoba do tej pory płaciła . Wiąże się to z powiększeniem sztabu szkoleniowego z racji przybywania coraz większej liczby dzieci do naszego klubu. Osoby , które posiadają kartę dużej rodziny proszę o zgłaszanie tego faktu do kierownika Marka Krawczyka, wszystkie opłaty są uiszczane do skarbnika Mariusza Poborskiego do 15 każdego miesiąca.

3. Zakupione zostało 30 piłek, 15 o wadze 350 g firmy Select dla kategorii wiekowej 2002 i 2003 oraz 15 piłek Puma o wadze 290 g dla roczników 2004 , 2005 , 2006. Będą one do dyspozycji po przejściu na hale sportową.

4. Treningi w okresie zimowym będą odbywały się w hali sportowej w Gimnazjum w Wiśniowej Górze , trzy razy w tygodniu dla każdej drużyny w godzinach od 17 do 20 w dni powszednie oraz w soboty od 10 do 13. Grafik zajęć pojawi się w listopadzie. Na halę przechodzimy z dniem 1 grudnia 2014.