Siłownia Lesio partnerem Andrespolii

Klub Sportowy Andrespolia Wiśniowa Góra ma przyjemność ogłosić wszystkim swoim sympatykom, że nowym partnerem Klubu została SIŁOWNIA LESIO mieszcząca się w Łodzi przy ulicy Elsnera 23.

Właściciel SIŁOWNI LESIO, Pan Leszek Kieliszkiewicz wielokrotnie już pomagał zawodnikom naszego Klubu w przygotowaniach i budowaniu formy przed sezonem. Zarząd Andrespolii docenia tą pomoc i jako wyraz uznania postanowił ogłosić wszystkim Kibicom, Sympatykom i członkom Klubu, że SIŁOWNIA LESIO została oficjalnym partnerem Andrespolii.

Począwszy od  21 kolejki IV Ligi, przed każdym meczem rozgrywanym w Wiśniowej Górze, firma Pana Leszka będzie prezentowana przez spikera. Klub przeprowadzi też akcję promocyjną na rzez SIŁOWNI LESIO.

Rozwój Andrespolii to solidarny wysiłek pasjonatów sportu, działaczy, zawodników i rodzin zrzeszonych w Klubie. Wzrost naszego Klubu nie byłby jednak możliwy gdyby nie wsparcie ludzi dobrej woli – takich jak Pan Leszek Kieliszkiewicz.

Serdecznie dziękujemy.