Są już bilety na mecz z Widzewem

Dzisiaj, od godziny 18:00  rozpocznie się rozprowadzanie biletów na niedzielny mecz Widzew - Andrespolia. Wszystkie osoby, które wcześniej zapisały się proszone są o odbiór biletów w budynku klubowym Andrespolii przy ul. Czajewskiego 8 w Wiśniowej Górze. Bilety będzie rozprowadzał Jacek Jarmoliński (telefon 509 - 106 - 829).

Kibice, którzy nie odbiorą dzisiaj biletów będą je mogli otrzymać w dniu meczu od godziny 16:00 do godziny 16:30 przed hotelem "Boutique" przy ul. Milionowej vis a vis obiektu SMS. Również o godzinie 16:00 rozpocznie się zbiórka dzieci z drużyn juniorskich Andrespolii które wejdą grupowo na mecz.

Dla kibiców Andrespolii został wydzielony jeden sektor a nad całością zbiórki będzie czuwał Fan Club Widzewa z Andrespola.