Porażka Andrespolii 2002 z ŁKS i zwycięstwo Andrespolii 2005 nad GKS Bedlno

Ze zmiennym szczęściem grały dziś młodzieżowe drużyny Andrespolii. Piłkarze z rocznika 2002 przegrali na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym 1 - 7. Szczególnie słabo nasi piłkarze zagrali w pierwszej połowie kiedy stracili aż 5 bramek. W drugiej połowie chłopcy zagrali trochę lepiej ale to było za mało na dobrze grających gospodarzy.

Dużo lepiej poszło za to dzisiaj chłopcom z rocznika 2005 którzy pokonali na własnym boisku GKS Bedlno 7 - 5. Do 31 minuty Andrespolia prowadziła 5 - 1 a od 38 do 44 minuty straciła cztery bramki i goście doprowadzili do remisu 5 - 5. Na szczęście w ostatnich minutach "Wiśniówka" obudziła się z letargu i zdobyła jeszcze dwie bramki. Można powiedzieć, że najmłodsi uratowali honor klubu w tym tygodniu.