Podsumowanie meczy ligowych grup młodzieżowych.

I liga wojewódzka trampkarz młodszy C 2 ( rocznik 2002)

04.10.2015 g.15, Wiśniowa Góra

Andrespolia - UKS SMS Łódź 0:7

Andrespolia: Górski, Danielewicz Filip, Kowalski Mariusz , Grzelak, Szczepaniak Jakub, Felczak, Grodzki, Sadura Miłosz, Grzyb, Pawłowski, Bielawski Filip. Na zmianę wchodzili: Duluk Krystian, Telestak, Ścigaj, Malec, Jagieło.

Nasza drużyna zajmuje obecnie 8 miejsce w rozgrywkach ligowych.

Liga Młodzik D 1 Grupa 1 ( rocznik 2003)

01.10.2015 , Wiśniowa Góra g.16:30

Andrespolia- ŁKS Łódź 3:0

Bramki dla Andrespoli: Wojciech Turczyn x 2, Dawid Poborski

Andrespolia: Górski, Maślanko, Sadura, Żurawski, Grodzki, Malec, Szczepaniak, Poborski Dawid, Turczyn. Na zmianę wchodzili: Kowalski Patryk, Duluk Sebastian, Telestak, Krupa Szymon , Sut.

Nasza drużyna obecnie zajmuje 2 miejsce w rozgrywkach ligowych.

Liga Orlik E 2 Grupa I ( rocznik 2005)

29.09.2015, Wiśniowa Góra g.16:30

Andrespolia- Lechia Tomaszów Mazwiecki 4:9

02.10.2015 , Łódź ul . Srebrzyńska 95 g. 16:30

Kolejarz Łódź- Andrespolia 4:5

Andrespolia : Gabara, Jawor, Sagalara, Szczepaniak Rafał, Drzazga Kacper, Bielawski Igor, Dziedziński, Drzazga Filip, Zych, Brzeziński, KuNasza drużyna obecnie zajmuje 3 miejsce w rozgrywkach ligowych.

Liga Orlik E 2 Grupa IV ( rocznik 2006)

04.10.2015 , Wiśniowa Góra g.11:00

Andrespolia- Kolejarz Łódź 19:1

Bramki dla Andrespoli: Alan Zych x 6, Szymon Rataj x 8, Szymon Brzeziński x 3, Oskar Cywiński, Jakub Klepacz

Andrespolia; Gabara, Klepacz, Machała, Cywiński, Szczepaniak Rafał, Rataj Szymon, Zych, Brzeziński.

Nasza drużyna obecnie zajmuje 1 miejsce w rozgrywkach ligowych.

Liga Żak F 1 Gr. I ( rocznik 2007)

Andrespolia- ŁKS Łódź 3:0

Bramki dla Andrespoli; Filip Bąk x 2, Szymon Socha.

Andrespolia : Krupa Kacper, Bąk Filip, Ciach, Danielewicz Łukasz, Hachuła, Kuczyński, Michalak, Pietrzyk, Rataj Bartosz, Socha, Tylki, Godala, Sadura Radosław.

Nasza drużyna zajmuje obecnie 4 miejsce w rozgrywkach ligowych .

Podsumowanie:

Kolejnej porażki po bardzo słabym meczu poniosła nasza najstarsza drużyna występująca w lidze wojewódzkiej. Niestety jeżeli nie realizuje się założeń taktycznych, nie chce się poprawiać i uczyć się w każdym meczu nowych elementów techniczno- taktycznych to nie istnieje się na boisku. Drużyna rocznika 2003 grała przeciwko bardzo niewygodnemu rywalowi jakim jest ŁKS Łódź 2004 , w którym zawsze grało nam się ciężkotym razem bez większych problemów wygrywamy pewnie. Najbardziej intensywny tydzień za sobą ma drużyna rocznika 2005, która najpierw uległa Lechii Tomaszów , nie wykorzystując wielu okazji strzeleckich będąc lepszym zespołem na boisku. W drugim meczu po wyrównanym spotkaniu pokonujemy Kolejarz Łódź, który jak się okazuje jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem.

Idący jak burza nasz rocznik 2006 rozgromił rówieśników z Kolejarza Łódź bardzo drastycznie , po raz kolejny udowadniając , że sązespołemnajsilniejszymw lidze. Do setnej bramki zabrakło jednego trafienia , które pewnie wpadnie w kolejnym meczu z KKS Koluszki.

Ostatnim naszym zespołem wybiegającym na boisko była najmłodsza drużyna, która pewnie pokonała rówieśników z ŁKS Łódź, chłopcy pokazali zdecydowaną przewagę w grze 1x1 oraz większą ambicję

Powiązana galeria: