Piłkarski weekend w wykonaniu drużyn Andrespolii

W najbliższy weekend seniorzy rozegrają dziewiątą kolejkę ligową. Nas najbardziej interesuje wyjazdowy mecz Andrespolii z rezerwami aleksandrowskiego Sokoła. Drużyna Sokoła w dotychczasowych meczach odniosła 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Bilans bramkowy to 21 – 20. Co ciekawe nasi przyszli gospodarze dotychczas lepiej wypadali na wyjazdach (2w – 2r – 1p) niż przed własną publicznością (1w – 0r – 2p).

W dotychczasowych pojedynkach w lidze okręgowej w latach 2011 – 2014 na boisku w Aleksandrowie po jednym razie zwyciężał Sokół (2 – 0) i Andrespolia (0 – 1) a raz padł wynik remisowy 1 – 1. W bramkach lepsi byli gospodarze z bilansem 3 – 2. Natomiast w Wiśniowej Górze lepsza była Andrespolia która odniosła 3 zwycięstwa ( 2 – 1, 2 – 1, 4 – 2). Zarówno miejsce w tabeli jak i dotychczasowe wyniki wskazują na naszą drużynę jako faworyta ale nie zapominajmy, że boisko w Aleksandrowie jest bardzo trudnym terenem.

W drugim arcyważnym meczu PTC Pabianice będzie podejmować wicelidera tabeli Stal Głowno. Wynik tego meczu będzie miał duży wpływ na układ sił w czołówce tabeli. Trzeci w tabeli pabianicki Włókniarz będzie podejmował drużynę z Dłutowa i powinien zdobyć komplet punktów.

Trudne mecze czekają drużyny z naszego okręgu. Justynowski LZS jedzie do Rzgowa na mecz z piątą w tabeli Zawiszą a Polonia Andrzejów spotka się z tak samo groźnym jak i nieobliczalnym Orłem Parzęczew.

Jeszcze dzisiaj o godzinie 16:30 piłkarze Andrespolii 2004 zmierzą się z Metalowcem Łódź, a jutro o godzinie 11:00 Andrespolia 2003 z GKS Ksawerów. Piłkarski weekend zakończy Andrespolia 2002 meczem derbowym z LZS Justynów w niedzielę o godzinie 16:00. Wszystkie drużyny młodzieżowe grają swoje mecze w Wiśniowej Górze.