Pięć bramek, dwie kartki czerwone i 7 żółtych na "otwarcie wiosny" w Wiśniowej Górze.

W derbowym pojedynku gminy Andrespol piłkarze z Wiśniowej Góry pokonali lokalnego rywala z Justynowa 3 - 2. Po bardzo ładnych pierwszych 30 minutach w wykonaniu Andrespolii i zdobyciu dwóch bramek do głosu doszli goście zdobywając bramkę przed końcem pierwszej połowy. W drugiej połowie gra zaostrzyła się czego efektem były dwie czerwone kartki i cztery żółte dla gości. Gospodarze  zobaczyli trzy żółte kartoniki. Po zdobyciu wyrównującej bramki przez piłkarzy z Justynowa zanosiło się na dużą sensację ale bramka z karnego za faul na Wilku przesądziła o wyniku meczu.

Również w sobotę rozegrany został ligowy mecz młodzików Andrespolii z rocznika 2002. Niestety, "zieloni" ulegli na wyjeździe swoim rówieśnikom z łódzkiego Orła 1 - 3.