Ostre strzelanie w "Kansas". Andrespolia wygrywa mecz z Włókniarzem w ostatnich 5 minutach.

W piątej kolejce łódzkiej okręgówki zespół Andrespolii pokonał na wyjeździe drużynę Włókniarza Konstantynów 3 - 2 (1 - 0). Bramki dla "Wiśniówki" zdobyli Damian Kopa 2 i Witek Kurzawa 1. W zespole gospodarzy celnie trafiali Radosław Rozwora i Krystian Sut. W pierwszej połowie lepszym zespołem była Andrespolia która nie wykorzystała dwóch doskonałych sytuacji.

W drugiej części spektaklu role się odwróciły i piłkarze z Konstantynowa narzucili gościom swój styl gry dzięki czemu w ciągu w 55 i 57 minucie strzelili dwie bramki. I gdy wydawało się, że 3 punkty zostaną w mieście nad Nerem wyrównującą bramkę zdobył w 85 minucie Kopa a w 90, strzałem z rzutu wolnego Kurzawa.

Sędzia pokazał w tym meczu po 4 żółte i po 2 czerwone kartki zawodnikom obu drużyn. W zespole gospodarzy boisko musiał opuścić już w 22 minucie Rafał Komorowski za drugą żółtą kartkę a w 58 Kamil Gumel również za dwa żółte kartoniki.