Obóz sportowy Niechorze 2015 : Informacje organizacyjne

W dniach 13-25.08. 2015 będziemy przebywać na obozie sportowym w Niechorzu w Ośrodku " Mewa" ul. Leśna 8 .

Wyjazd:

Zbiórka na wyjazd w dniu 13.08.2015 ( czwartek ) o godzinie 21:30 w holu głównym dworca PKP Łódź- Widzew. Odjazd pociągu planowany na 22:14. Proszę żeby na zbiórkę każde dziecko było ubrane w biała koszulkę POLO Andrespolii ( osoby, które nie posiadają proszę o kontakt i odbiór na treningu). Planowany przyjazd pociągu w Kołobrzegu 8:30 ,stamtąd zabiera nas autokar bezpośrednio do ośrodka.

25.08.2015 - planowany przyjazd pociągu na dworzec Łódź - Widzew 7:00

Najważniejsze rzeczy, które należy zabrać na obóz:

- Biała koszulka POLO Andrespoli

- Zielona koszulka KEEZA

- Strój niebieski JOMA

- Strój granatowy GIVOVA

- dres granatowy GIVOVA

- sprzęt sportowy do treningów ( odpowiednia ilość koszulek, spodenek, skarpet , getr )

- dresy do treningów oraz kurtka ortalionowa

- korki , halówki oraz klapki

- odzież i bielizna codzienna

- legitymacja szkolna z numerem PESEL

- środki higieny osobistej oraz ręczniki ( proszę uwzględnić jeden na plażę)

- kąpielówki

- lekarstwa , które dziecko przyjmuję systematycznie z polecenia lekarza

Informacja dla rodziców:

- proszę na podróż nie dawać dzieciom żadnych słodyczy oraz napoi gazowanych ( jedziemy w nocy nie jest to odpowiednia pora dla organizmu dziecka do przyjmowania ciężko strawnych produktów spożywczych ) . Proszę przygotować kanapki i wodę mineralną niegazowaną. Wszystkie słodycze będą zabierane i oddane w późniejszym terminie

- w przypadku przyjazdu rodziców na obóz i chęci spędzenia czasu wolnego z dzieckiem jest to możliwe tylko i wyłącznie po zgłoszeniu i wypełnieniu wniosku u pani kierownik Iwony Maślanko . Dziecko można zabrać po kolacji od godziny 19:00 do 21:30.

-  wszystkie środki finansowe dla dzieci można pozostawić w depozycie u trenera Norberta Smorawskiego. który będzie udostępniał je ( przekazanie będzie możliwe na dworcu na zbiórce)

- legitymacje szkolne proszę przekazać na zbiórce na dworcu trenerowi Łukaszowi Jonczykowi.

Wszelkich informacji podczas pobytu można uzyskać:

kierownik obozu Iwona Maślanko : 666 032 081

trenerzy : Łukasz Jonczyk 510744626