Nowe twarze w drużynach młodzeżowych Andrespolii. Wzmocnienia ze Sport Perfectu, ŁKS-u i ChKS - u.

Nowe twarze w drużynach młodzeżowych Andrespolii.  Wzmocnienia ze Sport Perfectu, ŁKS-u i  ChKS - u.

W tym okienku transferowym do drużyny Andrespolii 2002 dołączyło trzech piłkarzy: Mateusz Szkopiak i Krzysztof Felczak (obaj przyszli ze Sport Perfectu Łódź) oraz Filip Danielewicz który w ubiegłym sezonie był zawodnikiem ŁKS - u Łódź. Wszyscy zawodnicy grają w linii pomocy.

*Na zdjęciu u góry od lewej: Krzysiek Felczak, Mateusz Szkopiak i Filip Danielewicz

Natomiast wczoraj dołączył do drużyny Andrespolii 2005 Janek Karasiński. Janek jest synem trenera naszych seniorów Tomasza Karasińskiego i dotychczas występował w barwach łódzkiego ChKS - u gdzie grał w bramce ale według naszych informacji również dobrze radzi sobie w polu.