Lider rozniósł wicelidera

W dzisiejszym meczu na szczycie Andrespolia rozbiła na wyjeździe drużynę Stali Głowno 5 -1 prowadząc w pierwszych 45 minutach 2 – 0. Andrespolia przez cały mecz była zespołem lepszym a przede wszystkim skuteczniejszym. Jednak na pewno nie był to mecz do jednej bramki tym bardziej, że stalowcy zdobyli kontaktową bramkę sześć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony. Dopiero zdobycie przez „Zielonych” trzeciej bramki i wysoki pressing praktycznie już za linią pola karnego podcięło skrzydła gospodarzom. O wysokim zwycięstwie Andrespolii zadecydowała bardzo dobra gra w obronie, świetna dyspozycja naszego defensywnego pomocnika Kamila Gumela oraz mrówcza praca Tomka Niżnikowskiego. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Kurzawa – 2, Kopa, Wilk i Leonow po 1.

Po tym zwycięstwie Andrespolia ma 31 punktów i z dwoma punktami punktami przewagi nad Włókniarzem Pabianice i pięcioma nad Stalą Głowno przewodzi w tabeli.

Na zdjęciu: Radość piłkarzy Andrespolii po zdobyciu trzeciej bramki. (foto: mk)