Jednak Andrespolia zagra z Zawiszą

Pomimo kłopotów kadrowych czwartoligowej Zawiszy dojdzie do skutku sobotni sparing z Andrespolia co potwierdził trener zawiszaków Piotr Kupka. Co prawda w drużynie ze Rzgowa nie zobaczymy kilku podstawowych graczy ale liczymy, że pierwszy w tym roku mecz Andrespolii będzie pozytywnym doświadczeniem.

Piłkarze Zawiszy rozpoczęli przygotowania podobnie jak Andrespolia 12 stycznia a już 24 stycznia rozegrali pierwszy mecz towarzyski w Tomaszowie z tamtejszą Lechią. Mecz zakończył się zwycięstwem tomaszowian 8 - 4, do przerwy       4 - 0.  Nasi sobotni rywale wystąpili w składzie:  Wawrzyński – Tonn, Polit, Nawrocki, Mordalski – Wałęski, Skupiński, Siewierski, Jóźwiak – Marcioch, Wiśniewski.

Na zmiany wchodzili: Chmielewski, Płuciennik, Różalski, Bogołębski, Mielczarek, Górski, Czernik, Sulikowski.

Mecz Andrespolia - Zawisza odbędzie się w sobotę 31 stycznia na boisku ChKS przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Łodzi. Początek o godzinie 12:00.