Echa 11 kolejki okręgówki. Przewaga Andrespolii topnieje.

Do dwóch punktów spadła przewaga Andrespolii nad Stalą i pabianickim Włókniarzem w 11 kolejce łódzkiej okręgówki. Co prawda „zielono – biało – niebiescy” zremisowali w Uniejowie ratując punkt w doliczonym czasie gry ale przez ponad godzinę to drużyna znad Warty była lepsza i prowadziła zasłużenie. Po ośmiu z rzędu wygranych meczach taki zimny prysznic przyda się naszej drużynie zwłaszcza w kontekście sobotniego meczu ze Stalą w Głownie.

Niespodzianką tej kolejki jest na pewno zwycięstwo na wyjeździe Zjednoczonych Stryków nad pabianickim PTC. Beniaminek wygrał 3 – 2 i dzięki temu uciekł ze strefy spadkowej na 11 miejsce z dwoma punktami przewagi. Na 14 pozycję zsunął się dłutowski GLKS po trzeciej z rzędu porażce.

Druga drużyna z naszej gminy LZS Justynów zremisował na wyjeździe 1 -1 z Włókniarzem Konstantynów. Dzięki temu remisowi drużyna traci do bezpiecznego 13 miejsca 2 punkty. Coraz gorzej natomiast przedstawia się sytuacja Polonii Andrzejów która zanotował jedenastą z rzędu porażkę, tym razem z beniaminkiem z Ostrów.

W pozostałych meczach padły wyniki zgodne z oczekiwaniami. Swoje mecze wygrały Stal , Włókniarz Pabianice, Zawisza i Orzeł. Wygląda na to, że parzęczewianie zamierzają włączyć się do walki o czoło tabeli. Natomiast w strefie zagrożonej spadkiem oprócz Polonii, Justynowa i Dłutowa są jeszcze drużyny z Koluszek, Aleksandrowa Ł. i Strykowa.