Echa 10 kolejki. Pierwsze zwycięstwo LZS Justynów i uciczka czołówki tabeli.

Uspokoiła się nasza liga okręgowa. W 10 kolejce nie było niespodzianek poza jedną. Swoje mecze wygrali faworyci. Andrespolia pewnie pokonała GLKS Dłutów 4-1, Stal Głowno minimalnie, ale wygrała 2-1 z KKS Koluszki a Włókniarz Pabianice pokonał u siebie rezerwy Zawiszy 2-0. Dzięki uzyskanym wynikom Stal i Włókniarz mają już po 6 punktów przewagi nad czwartym w tabeli Orłem Parzęczew a prowadząca Andrespolia 10 punktów. Piłkarze Orła awansowali na 4 pozycję po zwycięstwie nad PTC 5-2.

Największą sensację sprawili piłkarze LZS Justynów którzy pokonali 4 – 2 Start Brzeziny. Pierwsza bramka dla Justynowa padła już w 4 minucie a jej strzelcem był Przemysław Bartosik. Goście wyrównali w doliczonym czasie po strzale daniela Klimczaka. Jednak przez większą część pierwszej [połowy przewaga należała do gospodarzy. Drugą połowę piłkarze z Justynowa też rozpoczęli od ataków na bramkę Startu. Na 2-1 podwyższył wynik Pawlak a w 68 i 78 minucie na listę strzelców wpisali się Sapiński i Darczewski. Start zdołał odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Dzięki temu zwycięstwu zespół z Justynowa nie stracił kontaktu z bezpieczną 13 pozycją którą zajmuje Sokół z trzema punktami przewagi. Niestety to zwycięstwo nie pozwoliło piłkarzom z Justynowa awansować wyżej ponieważ Polonia Andrzejów przegrała dziesiąty z rzędu mecz z rezerwami Zjednoczonych Stryków którzy utrzymali punkt przewagi nad Justynowem.

W pozostałych meczach Termy Uniejów rozbiły Sokoła Aleksandrów 5-1 a Ostrovia Ostrowy zremisowała z Włókniarzem Konstantynów 2 -2.